S&H Recipes

Simply&Helathy Recipes not only for busy people

Jednoduché a zdravé recepty pro ty, kdo v kuchyni nechtějí strávit věčnost

Vaření a pečení jsou pro mě kreativním tvořením a jednou z forem odreagování se od práce. Ráda zkouším nové a nové varianty pokrmů, receptů jsem se nikdy moc nedržela 🙂

Jsem aktivní člověk s hodně vyplněným časem. Proto dávám přednost rychle připraveným jídlům. Mými favority jsou lehká jídla přirozené chuti plná zeleniny, bílkovin, ovoce, zdravých tuků a přirozeně sladká. Takové jsou i mé recepty.

Z důvodu mých zdravotních omezení jsou všechny recepty bez lepku, kravského mléka a česneku. Občas zařazuji i sóju, škroby jako brambory, kukuřici atd. ale cukru jako takovému se snažím vyhýbat, protože si myslím, že rafinovaný cukr není nic extra dobrého pro lidský organismus.

Nejsem žádná velká kuchařka, a proto se občas taky stane, že se mé pokusy nepovedou….ale to k vaření asi patří. Nicméně některé z nich jsou vskutku povedené a myslím, že by byla škoda si je nechávat sama pro sebe. Ty jsem se pokusila sepsat a najdete je tady na webu.

Recepty jsem rozdělila do sekcí:

Pokud Vám budou některé mé recepty chutnat, nebo je vylepšíte, nechte mi u nich vzkaz, ráda je vyzkouším 🙂

Cooking and baking are for me creative activities and one of forms of chilling out from working time. I like trying new and new variants of dishes. I have never held on recipes directly 🙂

I am an active person with full timetable. Because of this fact I prefere fast-prepared light meals. My favorites are light and naturally taste dishes full of vegetables, proteins, fruits, healthy fats and naturally sweet. Acording to these rules I make my recipes.

I have certain dietary restrictions and because of this all the recipes here are gluten free, cow’s milk free and garlic free. Sometimes I eat soy product, starch as potatoes, corn, etc. bud I try to avoid sugar because I think that refined sugar is nothing good for human organism.

 I’m therefore not great cook and sometimes my cooking efforts fails…but it probably belongs to cooking. However, some of them are realy successful and I think it would be a shame not to leave them. The successful ones I’ve tried to write down and you will find them here on the website.

I divided recipes into the sections:

If you like or upgrade some of my recipes, let me comment, I like to try them 🙂

Advertisements